Angelica Wiik färglitografi

398364

ANGELICA WIIK (född 1960): Lyckohjul, signerad Angelica Wiik, 2/290, färglitografi, bladmått ca 56X86 cm

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi

Budhistorik (16 bud)
2674609
2674451
2674606
950
2674451
900
2671541
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.