Hylla 1800-tal

398156

HYLLA, 1800-tal, möjligen hälsingland, polykrom dekor av blomsterslinga, höjd ca 186, 78x40 cm

Slitage, sakdor

Rum 18

Hylla 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
2674508
650
2674438
600
2674333
500
2674330
2672461

Slutpris SEK:
650
68 EUR, 85 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.