Skåp Nordiska Kompaniet

398095

NORDISKA KOMPANIET, skåp, fanerat i mahogny, 1900-talets första hälft, beslag i mässing, bakomvarande inredning med lådor och hyllor, skyltmärkt R589.029-C5 4 51, höjd ca 178, 106x50 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Ytskador, delvis blekt

Rum 18

Skåp Nordiska Kompaniet

Budhistorik (3 bud)

2672683
2671591
2670749

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.