Madeleine Pyk blandteknik

398005

MADELEINE PYK (född 1934): Porträtt, signerad och daterad Madeleine 1981 Feb, blandteknik, blindstämpel Fabriano, bladmått ca 70x49 cm

Dedikation

Fack 12

Madeleine Pyk blandteknik

Budhistorik (12 bud)
2672678
950
2673012
900
2672678
850
2673011
2672678
700

Slutpris SEK:
950
100 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.