Charles Hoguet tillskriven olja på pannå

397996

CHARLES HOGUET (1821-1870), tillskriven: Kustvy med fiskebåtar, skiss daterad 1856, olja på pannå, ca 14x21,5 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (7 bud)
2673411
650
2671776
550
2668535
500
2668534
450
2668532

Slutpris SEK:
650
68 EUR, 85 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.