Matgrupp gustaviansk stil

397992

MATGRUPP, 5+3 dlr., fanerad i lövträ, 1950-tal, gustaviansk stil, bestående av 4 st stolar samt matbord med tre iläggsskivor, höj och sänkbart bord, mässingsskor, sitthöjd ca 45 cm, bordets höjd ca 62-76, 105x76 cm

Visst slitage

Hylla 8

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (1 bud)

2669227
2016-07-30 18:14:56

2016-08-03 kl 21:15
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.