Ikon Ryssland

397941

IKON, målad på porslin, Ryssland, 1800/1900-tal, ca 8x7 cm.

Slitage

Diverse, Konst

Ikon Ryssland

Budhistorik (4 bud)

2672047
450
2671037
2670136
2666799

Slutpris SEK:
450
47 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.