Miniatyrbyrå

397911

MINIATYRBYRÅ, betsad furu och alrot, 1800-tal, 3 lådor, höjd ca 38, 32x23 cm

Repor, slagmärken, slitage, nycklar saknas.

Diverse

Rum 8

Miniatyrbyrå

Budhistorik (5 bud)
2672337
500
2667676
450
2672336
450
2667676
2665398

Slutpris SEK:
500
53 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.