Vitrinskåp

397839

VITRINSKÅP, fanérat trä med intarsia samt dekorativa beslag i brons, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, välvt glas, två lösa hyllplan i glas, med belysning, höjd ca 142, 70x33 cm, nyckel finns

Smärre slitage.

Rum 6

Vitrinskåp

Budhistorik (16 bud)
2673103
2 400
2673099
2673094
2673096
2673094
1 900

Slutpris SEK:
2 400
252 EUR, 312 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.