Färglitografi C-F Reuterswärd

395894

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Komposition, signerad och numrerad Reuterswärd 13/200, färglitografi, 55x61 cm

Fack 12

Färglitografi C-F Reuterswärd
Budhistorik (6 bud)
2690710
550
2690875
500
2690710
450
2690007
2683322

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer