Spelbord

397689

SPELBORD, 1800-talets slut, i valnöt och mahognyfaner, filtklädd spelinredning samt två mindre utdragsskivor, höjd ca 95, 86x43(86) cm

Visst slitage

Rum 5

Spelbord

Budhistorik (20 bud)
2669944
2669922
2669667
2669921
2669667
950

Slutpris SEK:
126 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.