Pära Bjurström

397591

PÄRA BJURSTRÖM (samtida): Småbåtshamn, färglitografi, signerad, 280/360, ca 43x56 cm

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Fack 32

Pära Bjurström

Budhistorik (1 bud)

2666522
2016-07-27 22:05:04

2016-07-29 kl 17:40
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.