Fåtöljer stålrör

397439

FÅTÖLJER, 1 par, 1970-tal, stålrör och skinn, sitthöjd ca 32, höjd 80, 70x55 cm

Visst slitage

Rum 12

Fåtöljer stålrör

Budhistorik (16 bud)
2666738
2665703
2659948
950
2659947
900
2659946
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.