Sideboard teak

397403

TROEDS, sideboard, 1960-tal, i teak med svartlackerade skjutdörrar, höjd ca 71, 190x44 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Sideboard teak

Budhistorik (44 bud)
2669295
5 400
2669251
5 200
2669172
5 000
2669250
5 000
2669172
4 800

Slutpris SEK:
5 400
567 EUR, 702 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.