Sideboard i teak

397399

NILS JONSSON, Troeds, 1960-tal, sideboard "Lyon", teak, höjd ca 80, 142x45 cm

Visst slitage

Möbler, Design

Rum 10

Sideboard i teak

Budhistorik (29 bud)
2669480
3 400
2669434
3 200
2668517
2666496
2 800
2666495
2 600

Slutpris SEK:
3 400
357 EUR, 442 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.