Fotogenlampa

397350

FOTOGENLAMPOR, 1 par, 1900-talets början, förnicklad gulmetall samt glas, totalhöjd ca 60 cm

Saknar kupor, senare brännare, förnickling delvis med skador/bortfall

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Fotogenlampa

Budhistorik (14 bud)
2665469
950
2665560
900
2665469
850
2665558
2665469
750

Slutpris SEK:
950
100 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.