Byrå I rokoko

397319

BYRÅ, rokoko, 1700-talets andra hälft, fanerad med olika trädslag, parkettläggning, nyckelskyltar i form av rocaille, höjd ca 83, 94x57cm, nyckel finns

Skador, lagningar, kompletteringar, slitage

Rum 21

Byrå I rokoko

Budhistorik (8 bud)
2666145
14 500
2661622
14 000
2660580
13 500
2660172
13 000
2660153
11 500

Slutpris SEK:
14 500
1 523 EUR, 1 885 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.