Lisa Larson

397312

LISA LARSON, väggreliefer, 2 st., Gustavsberg, glaserad keramik, stämplade Lisa L Gustavsberg, dekor i form av jordgubbar samt blomma, ca 23x23 cm vardera

Obetydlig nagg

Keramik/Porslin, Design

Monter 14

Lisa Larson

Budhistorik (13 bud)
2666389
950
2666379
900
2666373
850
2664651
2666370

Slutpris SEK:
950
100 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.