Fåtöljer Tord Björklund för IKEA

397310

FÅTÖLJER, 1 par, 1980-tal, design Tord Björklund för IKEA, krom samt svart skinn, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

Rum 12

Budhistorik (16 bud)
2666437
6 800
2666436
6 600
2666255
6 400
2666434
6 400
2666255
6 200

Slutpris SEK:
6 800
714 EUR, 884 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.