Anders Krisár Chord No 10 C-print

397304

ANDERS KRISÁR (född 1973): "Chord No. 10", ā tergo signerad och daterad 2001-2002, 9/24. C-print, ca 40,5x50,5 cm, CD medföljer

Hörn med smärre ytfläck

Ändringar/tillägg
CD-skiva medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Konst, Fotografi

Budhistorik (10 bud)
2665321
7 400
2665320
7 200
2665316
7 000
2665304
6 000
2664947
5 200

Slutpris SEK:
7 400
777 EUR, 962 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.