KG Nilson

397285

KG NILSON (född 1942): Geometrisk komposition, signerad och daterad ā tergo KG Nilson -77, olja på pannå, ca 29x3 cm

Rum 21

KG Nilson

Budhistorik (22 bud)
2664685
1 700
2664683
1 600
2664680
2664678
1 400
2664679
1 400

Slutpris SEK:
1 700
179 EUR, 221 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.