Byrå 1800-tal

397206

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, 5-lådig, svartbemålad, beslag i mässing, dekor av bl a diamantsnitt, kulfötter, höjd ca 120, 87x51 cm, nyckel medföljer

Kompletterad, senare bemålning/patinering

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 1

Byrå 1800-tal

Budhistorik (23 bud)
2664987
3 600
2664982
3 400
2664977
3 200
2664979
3 200
2664977

Slutpris SEK:
3 600
378 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.