Traudl Glogger-Prechtl

397199

TRAUDL GLOGGER-PRECHTL (1900-tal): Bylandskap, signerad, olja på duk, ca 49x54 cm

Fack 17

Traudl Glogger-Prechtl

Budhistorik (1 bud)

2664720
2016-07-26 14:07:08

2016-07-26 kl 17:00
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.