Erik Osslund oljemålning

397189

ERIK OSSLUND (1913-82): "Vid en norrländsk myr", signerad Erik Osslund, olja på duk, ca 34x41 cm

Fack 35

Erik Osslund oljemålning

Budhistorik (12 bud)
2662711
850
2663978
2662711
750
2663977
700
2662711
650

Slutpris SEK:
850
89 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.