Göran Brunius oljemålning

397185

GÖRAN BRUNIUS (1911-2006): "Sättinge, juni", monogramsignerad GB, olja på duk, ca 70x101 cm

Göran Brunius oljemålning

Budhistorik (15 bud)
2664032
2664031
950
2664030
900
2664029
850
2664028

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.