Kvinnoporträtt olja

397152

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (sannolikt Tyskland, 18/1900-tal): Porträtt av kvinna, signerad, ca 59x50 cm

Krackelyr.

Ändringar/tillägg
Lösa delar från ramen finns i påse vid repan.

Konst, Äldre måleri

Kvinnoporträtt olja

Budhistorik (3 bud)

2663548
2663190
2657675

Slutpris SEK:
42 EUR, 52 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.