Skeppsur barometer

397126

SCHATZ, skeppsur, barometer, Tyskland, 1900-tal, fodral i mässing, vardera diameter ca 18 cm, BAROMETER medföljer, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Bruksslitage

Nautica/Technica, Diverse

Skeppsur barometer

Budhistorik (14 bud)
2664005
2663965
2664004
1 900
2663965
1 800
2661797
1 700

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.