Matgrupp rokokostil

397085

MATGRUPP, tidigt 1900-tal, rokokostil, bemålad, stolar med textilklädd sits, sitthöjd ca 45, mått bord ca höjd 75, 140x95 cm

Slitage, skador, något ranglig

Ändringar/tillägg
2 iläggsskivor varav en omålad medföljer

Matgrupp rokokostil

Budhistorik (9 bud)
2661048
1 900
2662307
1 800
2661048
1 700
2662306
1 600
2661048

Slutpris SEK:
1 900
200 EUR, 247 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.