Byrå gustaviansk stil

397083

BYRÅ, mahognyfaner, tidigt 1900-tal, gustaviansk stil, lådor med mässingsbeslag, höjd ca 80, 102x45 cm

Bruksslitage, en låsbricka lös, skador

Rum 6

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (11 bud)
2663098
2663096
950
2663094
900
2663092
850
2663086

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.