Ljusstake Barbedienne

397036

LJUSSTAKE, brons och alabaster, Frankrike, 1800-talets slut, för 2 ljus, gjutarmärkt F Babedienne, höjd ca 30 cm

Alabastern med lagningar

Metall, Belysning

Ljusstake Barbedienne

Budhistorik (12 bud)
2662738
2662674
750
2661716
700
2661232
650
2661715
650

Slutpris SEK:
84 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.