Sekretär rokokostil

396867

SEKRETÄR, fanerad i mahogny, rokokostil, 1900-talets mitt, beslag i patinerad mässing, inredning bakom klaffen med smålådor och fack, underredet med stor låda, höjd ca 100, 85x44 cm

Bruksslitage, nyckel saknas

Rum 7

Sekretär rokokostil

Budhistorik (11 bud)
2658205
2661923
750
2658205
700
2657998
650
2657509
600

Slutpris SEK:
84 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.