Bengt Lindström färglitografi

396802

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 63/85, färglitografi, ca 21x29 cm

Bengt Lindström färglitografi

Budhistorik (19 bud)
2660671
2660642
2660667
2660642
2660665
950

Slutpris SEK:
126 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.