Skulptur Samspel

396786

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Samspel", brunpatinerad brons, monterad på träsockel, signerad, betitlad, numrerad 1/5, daterad -9, höjd ca 35 cm

Konst, Skulpturer

Monter 6

Skulptur Samspel

Budhistorik (21 bud)
2659740
2 400
2659733
2658449
2658449
1 300
2658183

Slutpris SEK:
2 400
252 EUR, 312 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.