Bordslampor

396406

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-tal, bemålad keramik, höjd inkl sockel 48 cm, lampskärmar medföljer

Smärre nagg

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor

Budhistorik (1 bud)

2656260
2016-07-18 05:45:29

2016-07-19 kl 16:42
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.