Kista allmoge

396147

KISTA, 1800-tal, drickamålad furu, med läddika, höjd 39, 72x40 cm

Nyckel och lås saknas, ytskador, färgbortfall och torrsprickor

Möbler, Allmoge

Rum 19

Kista allmoge

Budhistorik (1 bud)

2647314
2016-07-10 23:02:27

2016-07-16 kl 21:15
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.