Peter Nyborg oljemålning

396080

PETER NYBORG (Danmark, född 1937): "Beaulieu les loches", signerad Nyborg, daterad a tergo 2010, olja på duk, ca 60x80 cm

Tavelvagn 16

Peter Nyborg oljemålning

Budhistorik (13 bud)
2654466
850
2653925
2654465
2653925
750
2650654
700

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer