Sybord Svenska Möbelfabriken

396074

SVENSKA MÖBELFABRIKEN, sybord, 1930-tal, fanérat i björk och björkrot, skyltmärkt, höjd 68, 55x44 cm

Fanérskador

Rum 22

Sybord Svenska Möbelfabriken

Budhistorik (10 bud)
2654779
850
2654622
2654777
750
2654622
600
2653998
550

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer