Ryamatta Ann-Mari Hoke

396062

ANN-MARI HOKE, ryamatta, signerad och daterad AMH 54/ VLH (Västmanlandsläns Hemslöjd alternativt Västerbottensläns Hemslöjd, ca 167x107 cm

Smärre fläckar

Mattor/Textilier

Ryamatta Ann-Mari Hoke

Budhistorik (5 bud)
2651337
1 400
2649871
850
2649870
2648367
2648366

Slutpris SEK:
1 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer