Bokhyllor

396043

BOKHYLLOR, 1 par, 1900-talets början, fanerade med mahogny, nederdel med skåp, baksycken i betsad furu höjd ca 155, 77x25 cm

Faner skador, slitage, torrsprickor

Rum 17

Bokhyllor

Budhistorik

2016-07-15 kl 14:24
Slutpris SEK:
0
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer