Carl Brandt oljemålning

396034

CARL BRANDT (1852-1930): Hamnbild i månsken, signerad C Brandt, olja på duk, ca 70x99 cm

Duklagning

Konst, Äldre måleri, Temaauktion

Rum 4

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2652956
1 900
2651444
1 800
2651290
1 700
2648831
1 600
2646794

Slutpris SEK:
1 900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer