Soffbord Johannes Andersen

396006

JOHANNES ANDERSEN, 1960-tal, soffbord i teak med infälld tidningshylla, höjd 54,150x55 cm

Smärre slitage

Möbler, Design

Soffbord Johannes Andersen

Budhistorik (29 bud)
2653587
8 600
2653585
8 400
2653585
8 200
2653583
8 000
2653582
7 800

Slutpris SEK:
8 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer