Spegel rokokostil

395961

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, rokokostil, förgylld dekor, höjd ca 140x53 cm

Diverse, Speglar

Rum 4

Spegel rokokostil
Budhistorik (14 bud)
2652997
950
2652925
900
2652473
850
2652178
2651809
750

Slutpris SEK:
950
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer