Stol Louis XVI-stil

395948

STOL, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, förgylld, ljus klädsel, sitthöjd ca 45 cm

Rum 2

Stol Louis XVI-stil

Budhistorik (11 bud)
2652006
750
2650075
700
2645518
650
2645514
600
2645297
550

Slutpris SEK:
750
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer