Rottingfåtöljer

395919

FÅTÖLJER, 1 par, 1930/40-tal, färgad rotting samt skulpterat trä, lösa dynor, sitthöjd ca 50 cm

Smärre skador på rottingen, slitage på tyget

Rum 4

Rottingfåtöljer

Budhistorik (25 bud)
2652175
3 200
2649750
2649944
2649750
2 600
2649744
2 400

Slutpris SEK:
3 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer