Yrjö Edelmann

395909

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition, signerad Y Edelman, E.a III/XXXVI, färglitografi,, bladmått ca 63x45 cm, oramad

Rum 9

Yrjö Edelmann
Budhistorik (12 bud)
2653079
750
2653045
700
2652984
650
2653044
650
2652984
600

Slutpris SEK:
750
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer