Soffa rotting

395908

SOFFA 1930/40-tal, rokokostil, färgad rotting, lösa dynor, sitthöjd ca 48, längd 180 cm

Smärre skador på rotting, slitage på tyg, smärre skada på ben

Rum 11

Soffa rotting

Budhistorik (28 bud)
2651591
4 400
2651609
4 200
2651591
3 800
2651608
3 600
2651591
3 400

Slutpris SEK:
4 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer