Rölakanmatta Svensk Hemslöjd

395849

SVENSK HEMSLÖJD, "Octandria", röllakanmatta, 1950-tal, ca 123x173 cm

Senare fransar, slitage fläckar

Mattor/Textilier

Rölakanmatta Svensk Hemslöjd
Budhistorik (12 bud)
2659281
2652571
2659280
2652571
950
2659279
900

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer