Herrbyrå

395848

HERRBYRÅ, 1800-tal, fanérad i bl.a. valnöt, höjd ca 136, 50x80 cm

Visst slitage

Rum 6

Herrbyrå

Budhistorik (14 bud)
2652288
1 600
2652275
2652216
1 400
2650252
1 300
2652016

Slutpris SEK:
1 600
168 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.