Pär Siegård handtryck 1920

395832

PÄR SIEGÅRD (1877-1961): Odalisk, signerad och daterad Pär Siegård 1920, 8/20, handtryck, 17x23 cm

Fack 38

Pär Siegård handtryck 1920
Budhistorik (6 bud)
2652270
700
2644944
650
2644944
550
2652265
500
2644944

Slutpris SEK:
700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer