Vaser bl a Erik Höglund

395817

VASER, 3 st, 1900-talets andra hälft, orange glas, varav en signerad Erik Höglund och en etikettmärkt Kosta, höjd ca 20-22 cm

En fot med mindre spricka

Glas, Vaser, skålar, fat

Vaser bl a Erik Höglund

Budhistorik (22 bud)
2651974
2651931
1 400
2651903
1 300
2651928
1 300
2651903

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer