Vaser bl a Erik Höglund

395817

VASER, 3 st, 1900-talets andra hälft, orange glas, varav en signerad Erik Höglund och en etikettmärkt Kosta, höjd ca 20-22 cm

En fot med mindre spricka

Glas, Vaser, skålar, fat

Vaser bl a Erik Höglund

Budhistorik (22 bud)
2651974
2651931
1 400
2651903
1 300
2651928
1 300
2651903

Slutpris SEK:
158 EUR, 195 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.